Menu

Wyszukiwanie

 

 Można posłuchać.

KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ


INTENCJE MSZALNE

 
15.10.2017. -22.10.2017 r.



NIEDZIELA  15.10.2017 r. 
8.00 + Policht Józefa ,Tadeusz
10.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.13
11.00+ Janusz Pliżga 20r.
18.00 - Dziękczynno błagalna w 18 r. ur.  Łucji
Potoczek 09.30  + Gresztów  
Jacnia 09.30  + Renata Pałczyńska
 
PONIEDZIAŁEK 16.10.2017 r. 
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.14
18.00 + Helena Swendra , Zygmunt , Stanisław , Kazimierz; Jan Mazur
 
WTOREK 17.10.2017 r.  
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.15
18.00 + Lech Konopka 3r.
 
ŚRODA 18.10.2017 r. 
Jacnia 16.30 + Eugeniusz Smolak grg.16
18.00 + Bronisława , Michał , Bolesław , Roman , Stanisław,  Anna: Filów, Skórów, Bolińskich
 
CZWARTEK  19.10.2017 r. 
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.17
18.00 + Bolesław Kniaż
 
PIATEK 20.10.2017 r. 
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.18
18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia
 
SOBOTA 21.10.2017 r. 
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.19
18.00   - Dziekczynno błagalna w 13 r. slubu Anny i Tomasz
 
NIEDZIELA  22.10.2017 r. 
8.00 + Jan ; Jarszaków
11.00+ Zofia Bąkowska
18.00 + Eugeniusz Smolak grg.20
Potoczek 09.30  + Stanisław 10r . Mokosiej Jan , Anna
Jacnia 09.30  Dziekczynno błagalna w int. rodzin , które modliły się przy figórze.
 
 

 

INTENCJE MSZALNE

 
08.10.2017. -15.10.2017 r.
 
 

NIEDZIELA 08.10.2017 r.

8.00 Dziękczynno błagalna w int. Aleksandra w 2r. urodzin.

10.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.6

11.00+ Krystyna Capla 27r.

18.00 + Stanisław Bodys 9r.

Potoczek 09.30 + Genowefa , Jan Gontarz

Jacnia 09.30 + Władysława , Władysław Łuszczak

 

PONIEDZIAŁEK 09.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.7

18.00 + Jan Kostrubiec ++ Łachów Tomasz . Wiktoria

 

WTOREK 10.10.2017 r.

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.8

 

ŚRODA 11.10.2017 r.

Jacnia 16.30 + Eugeniusz Smolak grg.9

18.00 + Antoni Margol

 

CZWARTEK 12.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.10

18.00 + Regina Kowalska 5r. , Edward 17r.

 

PIĄTEK 13.10.2017 r.

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.11

18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 14.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.12

18.00 + Jadwiga Pawelec

18.00 + Edward Łukasik

 

NIEDZIELA 15.10.2017 r.

8.00 + Policht Józefa Tadeusz

10.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.13

11.00+ Janusz Pliżga 20r.

18.00 + Dziękczynno błagalna w 18 r. ur. Łucji

Potoczek 09.30 + Gresztów

Jacnia 09.30+ Renata Pałczyńska

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

 
01.10.2017. -08.10.2017 r.
 
 


NIEDZIELA 01.10.2017 r.

8.00 + Janina Kusiak gr. 30

11.00- Dziękczynno – błagalna w 8 r. urodzin Mai.

18.00 + Piotr , Bronisława Żerebiec; Julianna i Stanisław Kurantowicz.

Potoczek 09.30 + Hieronim Frankiewicz

Jacnia 09.30 + Bronisława Żerebiec 8r.,  Piotr Żerebiec

 

PONIEDZIAŁEK 02.10.2017 r.

18.00 + Jan Chmielowiec

 

WTOREK 03.10.2017 r.

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.1

 

ŚRODA 04.10.2017 r.

Jacnia 16.30 + Eugeniusz Smolak grg.2

18.00 + Antoni Margol

 

CZWARTEK 05.10.2017 r.

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.3

18.00 + Helena Bylina

 

PIATEK 06.10.2017 r. 

Jacnia 16.30 + Janina Kusiak grg. 4

Potoczek 16.30 ……………………….

18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 07.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.5

18.00 W int. Róz Różańcowych

 

NIEDZIELA 08.10.2017 r.

8.00 Dziękczynno błagalna w int. Aleksandra w 2r. urodzin.

10.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.6

11.00+ Krystyna Capla 27r.

18.00 + Stanisław Bodys 9r.

Potoczek 09.30 + Genowefa , Jan Gontarz

Jacnia 09.30 + Władysława Władysław Łuszczak

 

 

INTENCJE MSZALNE

 
24.09.2017. -01.10.2017 r.
 
 
 

NIEDZIELA 24.09.2017 r.

8.00 + Ola Rajtak , Waldemar , Maria , Franciszek Szewczuk ; Emil Rajtak

8.00 + Janina Kusiak grg. 23

11.00 + Zbigniew , Michał Tytuła

18.00 - Dziekczynno błagalna w 40 r. ślubu Tadeusza i Grażyny Dybiochów

Potoczek 09.30 + Waldemar Bas 6r.

Jacnia 09.30 + Helena , Wojciech Zawada , Weronika

 

PONIEDZIAŁEK 25.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak gr. 24

 

WTOREK 26.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg. 25

 

ŚRODA 27.09.2017 r.

Jacnia 16.30 + Wacław Skiba

18.00 + Janina Kusiak grg. 26

 

CZWARTEK 28.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg. 27

 

PIATEK 29.09.2017 r. 

18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

18.00 + Janina Kusiak grg. 28

 

SOBOTA 30.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Janina Kusiak grg29

18.00 + Franciszka 5r. , Leon Michałuszko

 

NIEDZIELA 01.10.2017 r.

8.00 + Janina Kusiak gr. 30

11.00- Dziękczynno – błagalna w 8 r. urodzin Mai.

18.00 + Piotr , Bronisława Żerebiec; Julianna i Stanisław Kurantowicz.

Potoczek 09.30 + Hieronim Frankiewicz

Jacnia 09.30 + Bronisława Żerebiec 8r. , Piotr Żerebiec

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

 
17.09.2017. -24.09.2017 r.
 
 
 

NIEDZIELA 17.09.2017 r.

8.00 + Antoni, Bronisława , Marian . Grzegorz z rodz.Zawiślaków

11.00 + Janina Kusiak grg17

11.00 + Czesław Kozłowski

18.00 + Zofia , Jan , Stanisław , Julian , Marek Jarszak

Potoczek 09.30 + Zawadów Ksiazków

Jacnia 09.30 Dziękczynno błagalna w 60 r. urodzin Danuty.

 

PONIEDZIAŁEK 18.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg18

 

WTOREK 19.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg19

 

ŚRODA 20.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 20

Jacnia 16.30 + Bronisława Władysław +zmarłych rodziców; za brata Mariana oraz ++ Łagowskich, Sołysów oraz Dusze w czyścu cierpiące.

18.00 + Marianna Stafioska 3mc, + Zdzisław 15r.

 

CZWARTEK 21.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 20

18.00 – Dziękczynno błagalna w 4r. ślubu Magdy i Jeorga.

 

PIATEK 22.09.2017 r. 

18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

18.00 + Janina Kusiak grg 21

 

SOBOTA 23.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg22

 

NIEDZIELA 24.09.2017 r.

8.00 + Ola Rajtak , Waldemar , Maria , Franciszek Szewczuk , Emil Rajtak

8.00 + Janina Kusiak grg23

11.00 + Zbigniew , Michał Tytuła

18.00 - Dziekczynno błagalna w 40 r. slubu Tadeusza i Grazyny Dybiochów

Potoczek 09.30 + Waldemar Bas 6r.

Jacnia 09.30+ Helena Wojciech Zawada Weronika



 

INTENCJE MSZALNE

 
10.09.2017. -17.09.2017 r.
 
 

NIEDZIELA 10.09.2017 r.

8.00 + Kazimierz , Kazimiera ++ Dybiochów; Genowefa Brzezińska

11.00 + Stanisław Teterycz 6r.

18.00 + Janina Kusiak grg9

Potoczek 09.30 + Marianna Dudek

Jacnia 09.30 Za Mieszkańców Jacni

 

PONIEDZIAŁEK 11.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg10

 

WTOREK 12.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg11

 

ŚRODA 13.09.2017 r.

Jacnia 16.30 + Julian Curyło

18.00 + Janina Kusiak grg12

 

CZWARTEK 14.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 13

18.00 + Benon Mazur

 

PIATEK 15.09.2017 r.

18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

18.00 + Janina Kusiak grg 14

 

SOBOTA 16.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 15

18.00 + Janina Kusiak grg16

18.00 O zdrowie

 

NIEDZIELA 17.09.2017 r.

8.00 + Antoni, Bronisława , Marian , Grzegorz z rodz.Zawiślaków

8.00 + Janina Kusiak grg17

11.00 + Czesław Kozłowski

18.00 + Zofia , Jan , Stanisław , Julian , Marek Jarszak

Potoczek 09.30 + Zawadów Ksiazków

Jacnia 09.30 Dziękczynno błagalna w 60 r. urodzin Danuty.

 

 

 


INTENCJE MSZALNE

 
03.09.2017. -10.09.2017 r.


NIEDZIELA 03.09.2017 r.

8.00 + Witold Flis 5r.

11.00 + Bronisław , Stefania Turczyn

18.00 + Janina Kusiak grg2

Potoczek 09.30 + Katarzyna Frankiewicz

Jacnia 09.30 + Maria Korol 1r.

 

PONIEDZIAŁEK 04.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 3

18.00 + Henryk , Marianna , Stanisław ++ Czerniaków

 

WTOREK 05.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg 4

18.00 + Paweł Roczkowski

 

ŚRODA 06.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg 5

18.00 + Bajan Bronisław , Irena

 

CZWARTEK 07.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 6

18.00 + Tadeusz , Janina Najda

 

PIATEK 08.09.2017r Narodzenie NMP

8.00 + Edward , Helena Bodys; Zuzanna Kosmala

18.00 + Janina Kusiak grg 7

Potoczek 9.30 …………………………………………………..

Jacnia 16.30 ……………………………………………………

 

SOBOTA 09.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg8

 

NIEDZIELA 10.09.2017 r.

8.00 + Kazimierz , Kazimiera ++ Dybiochów; Genowefa Brzezińska

11.00 + Stanisław Teterycz 6r.

18.00 + Janina Kusiak grg9

Potoczek 09.30 + Marianna Dudek

Jacnia 09.30 Za Mieszkańców Jacni



Zegar

Dzisiaj jest

piątek,
20 października 2017

(293. dzień roku)

Święta

Piątek, XXVIII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Pielgrzymka paraf.

Różaniec za dzieci

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
38037

Statystyki

stat4u

Prognoza Pogody