Menu

Wyszukiwanie

 

 Można posłuchać.

KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ

 

INTENCJE MSZALNE

 
17.12.2017. - 24.12.2017 r.
 
 

 

NIEDZIELA 17.12.2017 r.

8.00 + Helena Gajewska; Bronisława , Wincenty Kucner

11.00 – W intencjach Janusza i jego rodziny z ok. minionych imienin.

18.00 + Lech Kawka – od dyrekcji i pracowników szkoły

Potoczek 09.30 Julian , Andrzej Szykuła

Jacnia 09.30+ Krzysztof Strzałka

 

PONIEDZIAŁEK 18.12.2017 r.

17.00 + Marianna Cyran 12r.

 

WTOREK 19.12.2017 r.

17.00 + Krzysztof Turczyn

 

ŚRODA 20.12.2017 r.

Roraty 6.30 + Lech Kawka

 

CZWARTEK 21.12.2017 r.

17.00 – Dziękczynno-błagalna z ok. 3r.ur. Amelii

 

PIĄTEK 22.12.2017 r.

17.00 + Lech Kawka

 

SOBOTA 23.12.2017 r.

Roraty 6.30 – Zbiorowa za zmarłych

 

NIEDZIELA 24.12.2017 r.

8.00 + Józefa Wójec Feliks

11.00 ++ Rębiszów

Potoczek 09.30 + Gontarzów Dobków

Jacnia 09.30+ O Boże błogosławieństwo dla rodz. Łuszczaków

24.00 + Franciszka Roman Kwika

24.00 Za Parafian

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

 
10.12.2017. - 17.12.2017 r.
 
 
 
NIEDZIELA  10.12.2017 r .
8.00 + Emilia  , Adolf  Mierzwa ; Eugenia , Marcin Lal
11.00+Lech Kawka (Int. Roberta)
18.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Marii   z ok. imienin.
Potoczek 09.30  + Piotr Szponar
Jacnia 09.30  + Władysław Tabała 7r.
 
PONIEDZIAŁEK 11.12.2017 r .
17.00 W int. Natalii z ok. 9 urodzin.
 
WTOREK 12.12.2017 r . 
17.00 + Lech Kawka
 
ŚRODA 13.12.17 r. 
Roraty 6.30 + Janusz Bucior
 
CZWARTEK  14.12.2017 r. 
17.00 + Lech Kawka – Od Policji ze Zwierzyńca
 
PIĄTEK 15.12.2017 r.  REKOLEKCJE 
8.00 .
Potoczek  09.30+ Ryszard Mostowski
Jacnia 16.00 + Karolina Buchajska
18.00 + Stefan , Leokadia Pachołek
18.00 + Mieczysław Pałka
 
SOBOTA 16.12.2017 r.  REKOLEKCJE
8.00 + Helena Kawka
Potoczek  09.30+ + Spoczywających na cmentarzu p.Kosciele w Potoczku
Jacnia 16.00 + Władysław Hajdamaszek
18.00 + Lech Kawka
 
NIEDZIELA  17.12.2017 r. 
8.00 + Helena Gajewska; Bronisława , Wincenty Kucner
11.00 – W intencjach Janusza i jego rodziny z ok. minionych imienin.
18.00 + Lech Kawka – od dyrekcji i pracowników szkoły
Potoczek 09.30   Julian , Andrzej Szykuła
Jacnia 09.30  + Krzysztof Strzałka
 

INTENCJE MSZALNE

 
03.12.2017. - 10.12.2017 r.
 
 


NIEDZIELA 03.12.2017 r.

8.00 + Olga 6r. Edward Nogas

11.00+ Tadeusz , Alicja Teterycz; Genowefa Nadra

18.00 + Marianna , Barbara

Potoczek 09.30 + Franciszek Tyrka,Władysława , Jan Michońscy

Jacnia 09.30+ Kazimiera Skłym zd. Kania

.

PONIEDZIAŁEK 04.12.2017 r.

17.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Barbary z ok. imienin.

17.00 + Czesław Milczuk 1r.

 

WTOREK 05.12.2017 r.

17.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Andrzeja z ok. imienin.

17.00 – W int Bogu wiadomej

 

ŚRODA 06.12.2017 r.

Roraty 6.30 + Janusz Bucior

 

CZWARTEK 07.12.2017 r.

17.00 + Stanisława Borowiec 30dz.

 

PIĄTEK 08.12.2017 r. Ur. Niepokalanego Poczecia NMP

8.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Marii z ok. imienin.

Jacnia 09.30 + Mariusz Kania 5r.

Potoczek 09.30+ Rozalia , Paweł Szykulscy

18.00 + Lech Kawka 30dz.

 

SOBOTA 09.12.2017 r.

Roraty 6.30 + Wiesław , Waldemar Druzd

 

NIEDZIELA 10.12.2017 r.

8.00 + Emilia , Adolf Mierzwa Eugenia , Marcin Lal

11.00+Lech Kawka (Int. Roberta)

18.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Marii z ok. imienin.

Potoczek 09.30 + Piotr Szponar

Jacnia 09.30 + Władysław Tabała 7r.

 

 

INTENCJE MSZALNE

 
26.11.2017. - 03.12.2017 r.
 
 

NIEDZIELA 26.11.2017 r.

8.00 + Emilian Skiba

11.00+ Stanisława Greszta

18.00 + Paulina , Władysław Buczak grg26

Potoczek 09.30 + Andrzej , Janina12r. Micyk

Jacnia 09.30+ Kazimierz Stochmalski.

 

PONIEDZIAŁEK 27.11.2017 r.

7.30- Kaplica św. Faustyny DPS + Paulina , Władysław Buczak grg27.

17.00 +Feliksa Kwika

 

 

WTOREK 28.11.2017 r.

7.30- Kaplica św. Faustyny DPS + Paulina , Władysław Buczak grg28.

17.00 + Janusz Bucior.

 

ŚRODA 29.11.2017 r.

7.30- Kaplica św. Faustyny DPS + Paulina Władysław Buczak grg29.

17.00 + Lech Kawka

 

CZWARTEK 30.11.2017 r

17.00 + Paulina , Władysław Buczak grg30

 

PIĄTEK 01.12.2017 r.

Jacnia15.30 + Mariusz Kania 5r.

Potoczek 15.30+ Rozalia , Paweł Szykulscy

17.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 02.12.2017 r.

17.00 + Lech Kawka

 

NIEDZIELA 03.12.2017 r.

8.00 + Olga 6r. , Edward Nogas

11.00+ Tadeusz , Alicja Teterycz; Genowefa Nadra

18.00 + Marianna Barbara

Potoczek 09.30 + Franciszek Tyrka , Władysława , Jan Michońscy

Jacnia 09.30+ Kazimiera Skłym zd. Kania

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

 
19.11.2017. - 26.11.2017 r.
 
 

NIEDZIELA 19.11.2017 r.

8.00 Dziękczynno błagalna w 60 r. ślubu

11.00- Dziękczynno błagalna w 18 r. ur. Pawła

18.00 + + Paulina , Władysław Buczak grg19

Potoczek 09.30 + Mirosław Kawa

Jacnia 09.30+ Janina , Czesław Łasocha.

 

PONIEDZIAŁEK 20.11.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Paulina , Władysław Buczak grg20.

17.00 + Janina Pasieczna , Franciszek.

 

WTOREK 21.11.2017 r.

17.00 Kaplica św. Faustyny DPS+ Paulina , Władysław Buczak grg21.

17.00 + Janusz Bucior.

 

ŚRODA 22.11.2017 r.

17.00 + Paulina , Władysław Buczak grg22.

17.00 + Stefania , Jan Radlinscy; Julia , Stanisław Jarszak

 

CZWARTEK 23.11.2017 r.

17.00 + Paulina , Władysław Buczak grg23

 

PIATEK 24.11.2017 r.

17.00 + Paulina , Władysław Buczak grg24.

17.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 25.11.17r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Paulina , Władysław Buczak grg25.

17.00 + Kazimiera Jendruszko 30dz.

 

NIEDZIELA 26.11.2017 r.

8.00 + Emilian Skiba

11.00+ Stanisława Greszta

18.00 + + Paulina , Władysław Buczak grg26

Potoczek 09.30 + Andrzej Janina12r. Micyk

Jacnia 09.30+ Kazimierz Stochmalski.

 

 

INTENCJE MSZALNE

 
12.11.2017. -19.11.2017 r.
 
 

NIEDZIELA  12.11.2017 r .
8.00+ Paulina , Władysław Buczak grg12
8.00 + + Szykułów
11.00+ Marcin , Florek , Marianna
18.00 + Aniela , Tadeusz Kozieł
Potoczek 09.30  + Franciszek , Władysława Tyrka
Jacnia 09.30  + Kazimierz Pakuła 2r
 
PONIEDZIAŁEK 13.11.2017 r. 
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Paulina , Władysław Buczak grg13.
17.00 + Leokadia , Stanisław Bartnik; Feliksa , Józef , Stanisław Korol.
 
WTOREK 14.11.2017 r . 
17.00  Kaplica św. Faustyny DPS+ Paulina , Władysław Buczak grg14.
17.00 + Janusz Bucior 30 dz.
 
ŚRODA 15.11.2017 r. 
17.00 + Paulina , Władysław Buczak grg15.
17.00 + O Bronisław Mokrzycki
 
CZWARTEK  16.11.2017 r .
17.00 + Paulina , Władysław Buczak grg16
 
PIATEK17.11.2017 r. 
17.00 + Paulina , Władysław Buczak grg17.
17.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia
 
SOBOTA 18.11.2017 r. 
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Paulina , Władysław Buczak grg18.
17.00 + Lech Kawka
 
NIEDZIELA  19.11.2017 r. 
8.00 Dziękczynno błagalna w 60 r. ślubu
11.00- Dziękczynno błagalna w 18 r. ur. Pawła
18.00 + + Paulina , Władysław Buczak grg19
Potoczek 09.30  + Mirosław Kawa
Jacnia 09.30  + Janina , Czesław Łasocha.
 
 


INTENCJE MSZALNE

 
05.11.2017. -12.11.2017 r.
 
 

NIEDZIELA 05.11.2017 r.

8.00+ Paulina , Władysław Buczak grg5

8.00 + Tomasz Gitner 4r.

11.00+ Piotr Misztal

18.00 + Feliks , Józefa Wójec

Potoczek 09.30 + Leonard Szykuła

Jacnia 09.30 + Zofia , Edward , Kazimierz , Jan Kobel

 

PONIEDZIAŁEK 06.11.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Paulina , Władysław Buczak grg6.

17.00 + Jan , Helena Kołtun; Teofila , Maciej Romaszko; Antoni Kołtun, Marcin Maksimiak,Anna , Stanisław Pakuła

 

WTOREK 07.11.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Paulina Władysław Buczak grg6

17.00 + Leon , Agnieszka Pakuła

 

ŚRODA 08.11.2017 r.

17.00 + Paulina , Władysław Buczak grg8.

17.00 + Rozalia Kurzempa

 

CZWARTEK 09.11.2017 r.

17.00 + Paulina , Władysław Buczak grg9.

17.00 ++ Za zmarłych mieszkańców Os. Podzamek i Grabnika

 

PIATEK 10.11.2017 r.

17.00 + Paulina , Władysław Buczak grg9.

17.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 11.11.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Paulina , Władysław Buczak grg10.

Potoczek 16.30 – Rózaniec ;17.00 Za zmarłych mieszkańców Adamowa poleconych w wypominkach.

17.00 – Za Ojczyzne

 

NIEDZIELA 12.11.2017 r.

8.00+ Paulina , Władysław Buczak grg12

8.00 + + Szykułów

11.00+ Marcin Florek , Marianna

18.00 + Aniela , Tadeusz Kozieł

Potoczek 09.30 + Franciszek , Władysława Tyrka

Jacnia 09.30+ Kazimierz Pakuła 2r.


 

INTENCJE MSZALNE

 
29.10.2017. -05.11.2017 r.
 
 
NIEDZIELA 29.10.2017 r.

8.00 + Józef Kurzempa 11r.

11.00+ Eugeniusz Smolak grg.27

18.00 + Emilia , Michał Kowal

Potoczek 09.30 + Zdzisław , Stanisława Teterycz

Jacnia 09.30 + Berdzików

 

PONIEDZIAŁEK 30.10.2017 r.

17.00 + Eugeniusz Smolak grg.28

 

WTOREK 31.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.29

17.00 – Dziękczynno błagalna w int. Moniki

 

ŚRODA 01.11.2017 r. Ur. Wszystkich Świętych

8.00 + Weronika Dziurzyńska

11.00+ Franciszka , Roman Kwika

18.00 + Paulina , Władysław Buczak grg1.

Potoczek 09.30 + Gresztów , Hruścińskich

Jacnia 09.30+ Eugeniusz Smolak grg.30

 

CZWARTEK 02.11.2017 r.

8.00 + Paulina Władysław Buczak grg2.

17.00 + Genowefa Tadeusz Kołtun

 

PIATEK 03.11.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Paulina , Władysław Buczak grg3.

Potoczek 15.30 ………………………………..

Jacnia 16.30 Rózaniec; 17.00 Za zmarłych mieszkańców Jacni poleconych w wypominkach.

17.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 04.11.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Paulina , Władysław Buczak grg4.

Potoczek 16.30 – Rózaniec ;17.00 Za zmarłych mieszkańców Potoczka poleconych w wypominkach.

17.00 + Za zmarłych mieszkańców Hutek poleconych w wypominkach.

 

NIEDZIELA 05.11.2017 r.

8.00+ Paulina , Władysław Buczak grg5

8.00 + Tomasz Gitner 4r.

11.00+ Piotr Misztal

18.00 + Feliks , Józefa Wójec

Potoczek 09.30 + Leonard Szykuła

Jacnia 09.30+ Zofia ,Edward ,Kazimierz , Jan Kobel

 

 

INTENCJE MSZALNE

 
22.10.2017. -29.10.2017 r.
 
 

NIEDZIELA 22.10.2017 r.

8.00 + Jan ; Jarszaków

11.00+ Zofia Bąkowska

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.20

Potoczek 09.30 + Stanisław 10r . Mokosiej Jan , Anna

Jacnia 09.30 Dziekczynno błagalna w int. rodzin , które modliły się przy figórze.

 

PONIEDZIAŁEK 23.10.2017 r.

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.21

 

WTOREK 24.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.22

18.00 + Janusz Bucior

 

ŚRODA 25.10.2017 r.

Jacnia 16.30 + Jan Pupiec

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.23

18.00 W int. S. Urszuli

 

CZWARTEK 26.10.2017 r.

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.24

 

PIATEK 27.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.25

18.00 Kazimiera Grela

18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 28.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.26

18.00 + Marcin , Janina . Roman Siemko

18.00 + Tadeusz Cisek

 

NIEDZIELA 29.10.2017 r.

8.00 + Józef Kurzempa 11r.

11.00+ Eugeniusz Smolak grg.27

18.00 + Emilia , Michał Kowal

Potoczek 09.30 + Zdzisław , Stanisława Teterycz

Jacnia 09.30+ Berdzików

 

 


INTENCJE MSZALNE

 
15.10.2017. -22.10.2017 r.



NIEDZIELA  15.10.2017 r. 
8.00 + Policht Józefa ,Tadeusz
10.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.13
11.00+ Janusz Pliżga 20r.
18.00 - Dziękczynno błagalna w 18 r. ur.  Łucji
Potoczek 09.30  + Gresztów  
Jacnia 09.30  + Renata Pałczyńska
 
PONIEDZIAŁEK 16.10.2017 r. 
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.14
18.00 + Helena Swendra , Zygmunt , Stanisław , Kazimierz; Jan Mazur
 
WTOREK 17.10.2017 r.  
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.15
18.00 + Lech Konopka 3r.
 
ŚRODA 18.10.2017 r. 
Jacnia 16.30 + Eugeniusz Smolak grg.16
18.00 + Bronisława , Michał , Bolesław , Roman , Stanisław,  Anna: Filów, Skórów, Bolińskich
 
CZWARTEK  19.10.2017 r. 
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.17
18.00 + Bolesław Kniaż
 
PIATEK 20.10.2017 r. 
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.18
18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia
 
SOBOTA 21.10.2017 r. 
7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.19
18.00   - Dziekczynno błagalna w 13 r. slubu Anny i Tomasz
 
NIEDZIELA  22.10.2017 r. 
8.00 + Jan ; Jarszaków
11.00+ Zofia Bąkowska
18.00 + Eugeniusz Smolak grg.20
Potoczek 09.30  + Stanisław 10r . Mokosiej Jan , Anna
Jacnia 09.30  Dziekczynno błagalna w int. rodzin , które modliły się przy figórze.
 
 

 

INTENCJE MSZALNE

 
08.10.2017. -15.10.2017 r.
 
 

NIEDZIELA 08.10.2017 r.

8.00 Dziękczynno błagalna w int. Aleksandra w 2r. urodzin.

10.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.6

11.00+ Krystyna Capla 27r.

18.00 + Stanisław Bodys 9r.

Potoczek 09.30 + Genowefa , Jan Gontarz

Jacnia 09.30 + Władysława , Władysław Łuszczak

 

PONIEDZIAŁEK 09.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.7

18.00 + Jan Kostrubiec ++ Łachów Tomasz . Wiktoria

 

WTOREK 10.10.2017 r.

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.8

 

ŚRODA 11.10.2017 r.

Jacnia 16.30 + Eugeniusz Smolak grg.9

18.00 + Antoni Margol

 

CZWARTEK 12.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.10

18.00 + Regina Kowalska 5r. , Edward 17r.

 

PIĄTEK 13.10.2017 r.

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.11

18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 14.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.12

18.00 + Jadwiga Pawelec

18.00 + Edward Łukasik

 

NIEDZIELA 15.10.2017 r.

8.00 + Policht Józefa Tadeusz

10.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.13

11.00+ Janusz Pliżga 20r.

18.00 + Dziękczynno błagalna w 18 r. ur. Łucji

Potoczek 09.30 + Gresztów

Jacnia 09.30+ Renata Pałczyńska

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

 
01.10.2017. -08.10.2017 r.
 
 


NIEDZIELA 01.10.2017 r.

8.00 + Janina Kusiak gr. 30

11.00- Dziękczynno – błagalna w 8 r. urodzin Mai.

18.00 + Piotr , Bronisława Żerebiec; Julianna i Stanisław Kurantowicz.

Potoczek 09.30 + Hieronim Frankiewicz

Jacnia 09.30 + Bronisława Żerebiec 8r.,  Piotr Żerebiec

 

PONIEDZIAŁEK 02.10.2017 r.

18.00 + Jan Chmielowiec

 

WTOREK 03.10.2017 r.

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.1

 

ŚRODA 04.10.2017 r.

Jacnia 16.30 + Eugeniusz Smolak grg.2

18.00 + Antoni Margol

 

CZWARTEK 05.10.2017 r.

18.00 + Eugeniusz Smolak grg.3

18.00 + Helena Bylina

 

PIATEK 06.10.2017 r. 

Jacnia 16.30 + Janina Kusiak grg. 4

Potoczek 16.30 ……………………….

18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

 

SOBOTA 07.10.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.5

18.00 W int. Róz Różańcowych

 

NIEDZIELA 08.10.2017 r.

8.00 Dziękczynno błagalna w int. Aleksandra w 2r. urodzin.

10.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Eugeniusz Smolak grg.6

11.00+ Krystyna Capla 27r.

18.00 + Stanisław Bodys 9r.

Potoczek 09.30 + Genowefa , Jan Gontarz

Jacnia 09.30 + Władysława Władysław Łuszczak

 

 

INTENCJE MSZALNE

 
24.09.2017. -01.10.2017 r.
 
 
 

NIEDZIELA 24.09.2017 r.

8.00 + Ola Rajtak , Waldemar , Maria , Franciszek Szewczuk ; Emil Rajtak

8.00 + Janina Kusiak grg. 23

11.00 + Zbigniew , Michał Tytuła

18.00 - Dziekczynno błagalna w 40 r. ślubu Tadeusza i Grażyny Dybiochów

Potoczek 09.30 + Waldemar Bas 6r.

Jacnia 09.30 + Helena , Wojciech Zawada , Weronika

 

PONIEDZIAŁEK 25.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak gr. 24

 

WTOREK 26.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg. 25

 

ŚRODA 27.09.2017 r.

Jacnia 16.30 + Wacław Skiba

18.00 + Janina Kusiak grg. 26

 

CZWARTEK 28.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg. 27

 

PIATEK 29.09.2017 r. 

18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

18.00 + Janina Kusiak grg. 28

 

SOBOTA 30.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS+ Janina Kusiak grg29

18.00 + Franciszka 5r. , Leon Michałuszko

 

NIEDZIELA 01.10.2017 r.

8.00 + Janina Kusiak gr. 30

11.00- Dziękczynno – błagalna w 8 r. urodzin Mai.

18.00 + Piotr , Bronisława Żerebiec; Julianna i Stanisław Kurantowicz.

Potoczek 09.30 + Hieronim Frankiewicz

Jacnia 09.30 + Bronisława Żerebiec 8r. , Piotr Żerebiec

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

 
17.09.2017. -24.09.2017 r.
 
 
 

NIEDZIELA 17.09.2017 r.

8.00 + Antoni, Bronisława , Marian . Grzegorz z rodz.Zawiślaków

11.00 + Janina Kusiak grg17

11.00 + Czesław Kozłowski

18.00 + Zofia , Jan , Stanisław , Julian , Marek Jarszak

Potoczek 09.30 + Zawadów Ksiazków

Jacnia 09.30 Dziękczynno błagalna w 60 r. urodzin Danuty.

 

PONIEDZIAŁEK 18.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg18

 

WTOREK 19.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg19

 

ŚRODA 20.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 20

Jacnia 16.30 + Bronisława Władysław +zmarłych rodziców; za brata Mariana oraz ++ Łagowskich, Sołysów oraz Dusze w czyścu cierpiące.

18.00 + Marianna Stafioska 3mc, + Zdzisław 15r.

 

CZWARTEK 21.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 20

18.00 – Dziękczynno błagalna w 4r. ślubu Magdy i Jeorga.

 

PIATEK 22.09.2017 r. 

18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

18.00 + Janina Kusiak grg 21

 

SOBOTA 23.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg22

 

NIEDZIELA 24.09.2017 r.

8.00 + Ola Rajtak , Waldemar , Maria , Franciszek Szewczuk , Emil Rajtak

8.00 + Janina Kusiak grg23

11.00 + Zbigniew , Michał Tytuła

18.00 - Dziekczynno błagalna w 40 r. slubu Tadeusza i Grazyny Dybiochów

Potoczek 09.30 + Waldemar Bas 6r.

Jacnia 09.30+ Helena Wojciech Zawada Weronika



 

INTENCJE MSZALNE

 
10.09.2017. -17.09.2017 r.
 
 

NIEDZIELA 10.09.2017 r.

8.00 + Kazimierz , Kazimiera ++ Dybiochów; Genowefa Brzezińska

11.00 + Stanisław Teterycz 6r.

18.00 + Janina Kusiak grg9

Potoczek 09.30 + Marianna Dudek

Jacnia 09.30 Za Mieszkańców Jacni

 

PONIEDZIAŁEK 11.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg10

 

WTOREK 12.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg11

 

ŚRODA 13.09.2017 r.

Jacnia 16.30 + Julian Curyło

18.00 + Janina Kusiak grg12

 

CZWARTEK 14.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 13

18.00 + Benon Mazur

 

PIATEK 15.09.2017 r.

18.00 Zbiorowa do Bożego Miłosierdzia

18.00 + Janina Kusiak grg 14

 

SOBOTA 16.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 15

18.00 + Janina Kusiak grg16

18.00 O zdrowie

 

NIEDZIELA 17.09.2017 r.

8.00 + Antoni, Bronisława , Marian , Grzegorz z rodz.Zawiślaków

8.00 + Janina Kusiak grg17

11.00 + Czesław Kozłowski

18.00 + Zofia , Jan , Stanisław , Julian , Marek Jarszak

Potoczek 09.30 + Zawadów Ksiazków

Jacnia 09.30 Dziękczynno błagalna w 60 r. urodzin Danuty.

 

 

 


INTENCJE MSZALNE

 
03.09.2017. -10.09.2017 r.


NIEDZIELA 03.09.2017 r.

8.00 + Witold Flis 5r.

11.00 + Bronisław , Stefania Turczyn

18.00 + Janina Kusiak grg2

Potoczek 09.30 + Katarzyna Frankiewicz

Jacnia 09.30 + Maria Korol 1r.

 

PONIEDZIAŁEK 04.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 3

18.00 + Henryk , Marianna , Stanisław ++ Czerniaków

 

WTOREK 05.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg 4

18.00 + Paweł Roczkowski

 

ŚRODA 06.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg 5

18.00 + Bajan Bronisław , Irena

 

CZWARTEK 07.09.2017 r.

7.30 Kaplica św. Faustyny DPS + Janina Kusiak grg 6

18.00 + Tadeusz , Janina Najda

 

PIATEK 08.09.2017r Narodzenie NMP

8.00 + Edward , Helena Bodys; Zuzanna Kosmala

18.00 + Janina Kusiak grg 7

Potoczek 9.30 …………………………………………………..

Jacnia 16.30 ……………………………………………………

 

SOBOTA 09.09.2017 r.

18.00 + Janina Kusiak grg8

 

NIEDZIELA 10.09.2017 r.

8.00 + Kazimierz , Kazimiera ++ Dybiochów; Genowefa Brzezińska

11.00 + Stanisław Teterycz 6r.

18.00 + Janina Kusiak grg9

Potoczek 09.30 + Marianna Dudek

Jacnia 09.30 Za Mieszkańców Jacni



Zegar

Dzisiaj jest

niedziela,
17 grudnia 2017

(351. dzień roku)

Święta

Niedziela, III Tydzień Adwentu Rok B, II Trzecia Niedzi

Liturgia słowa

Czytania:

  • Ewangelia:

Pielgrzymka paraf.

Różaniec za dzieci

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
39331

Statystyki

stat4u

Prognoza Pogody