Wyszukiwanie

 

 Można posłuchać.

KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ

W dniu 11 maja 2013 roku w Górecku Kościelnym odbyła się ewangelizacyjna „ Wyprawa Otwartych Oczu”, zorganizowana przez Ruch Światło – Życie Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. Piętnaścioro uczestników pod opieką ks. Tomasza Leńczuka, wraz z innymi uczestnikami wyruszyła z Józefowa o godz. 9.30.

Będąc na szlaku turystycznym podziwialiśmy piękno przyrody i łono natury. Dotarliśmy na miejsce  ok. 11.30, a punktem kulminacyjnym była uroczysta Eucharystia o godz. 12.00 w sanktuarium św. Stanisława, gromadząca dzieci i młodzież. Uroczystą Mszę św. koncelebrowało 12 kapłanów której przewodniczył ks. Jarosław Kędra a słowo wygłosił ks. Mariusz Skakuj. Po uroczystej Eucharystii udaliśmy się na wspólny posiłek. Ok. godz. 14.00 miał miejsce koncert zespołu „ La Palottina”. Tuż przed powrotem udaliśmy się na smaczne lody.

Po dniu pełnym wrażeń, wróciliśmy do naszych domów, dziękując Bogu za to, że mogliśmy dostrzec Chrystusa w pięknie przyrody i dobroć drugiego człowieka, którego nie dostrzegamy na co dzień. 

Monika Kyć

Powrót

Zegar

Dzisiaj jest

niedziela,
14 sierpnia 2022

(226. dzień roku)

Pielgrzymka paraf.

Różaniec Rodziców za Dzieci

Statystyki

stat4u

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
8738

Prognoza Pogody