Menu

Wyszukiwanie

 

 Można posłuchać.

KATOLICKIE RADIO ZAMOŚĆ

 

XXIV Niedziela Zwykła

15. 09. 2019 r.

 

1. Dziś 50 światowy dzień Środków Społecznego Przekazu – modlimy się za pracowników mediów – ofiara do puszki wspieramy KRZ. 

2. W środę wspominamy Św. Stanisława Kostkę, w sobotę Św. Mateusza ap.i ewg.

3. W dniu św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży - czyli w środę; ks. Bp Mariusz Leszczyński, 35 młodym osobom z naszej parafii udzieli sakramentu bierzmowania. Próba generalna we wtorek o godz.18.30.- prosimy, aby w miarę możliwości byli obecni świadkowie. Omadlajmy tych młodych ludzi i ich rodziny by otrzymany sakrament był dla nich owocnym przeżyciem.

4. Dołóżmy strań by w zabieganej codzienności sakrament bierzmowania stał się okazja do modlitwy całej rodziny młodego człowieka, króry bierze odpowiedzialność za swoją wiarę.

5. Spotkanie ministrantów w tym tygodniu w ramach uroczystej liturgii bierzmowania – ministranci przychodzą w środę o 17.30.

6. W piątek na Msze Św. zapraszamy wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia – koronkę do Bożego Miłosierdzia rozpoczynamy o 17.45. Następnie Msza Św. zbiorowa.

7. We wrześniu są jeszcze wolne intencje mszalne.

8. Za tydzień po Mszy Św. o godz.11.00 spotkanie dzieci i rodziców przed pierwszą komunią św.

9. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na inwestycje w parafii. Sa one znakiem naszej odpowiedzialności za wspólne dobro, jakim jest dziedzictwo budynków sakralnych i wszystkich z tym związanych dzieł, które z tych środków utrzymujemy. Niech dobry Bóg, który zna nasze serca hojnie wynagradza.

10. Zachęcam do sięgania po tygodnik „Niedziela”.

 

Zegar

Dzisiaj jest

środa,
18 września 2019

(261. dzień roku)

Święta

Środa, XXIV Tydzień zwykły
Rok C, I
Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika

Pielgrzymka paraf.

Różaniec za dzieci

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
96478

Statystyki

stat4u

Prognoza Pogody